Büyükler İçin Hikaye


Abone Ol google news

Büyükler için Hikayeler okumak isteyen okurlar için olduğu kadar her yaş gurubundaki çocuklar içinde özgün bir şekilde hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel hikaye ve masalları, büyük bir özen içerisinde hazırlayarak siz değerli okurların okumaları için sitemize yüklemekteyiz.

Sürekli olarak güncel içerikler okuyup, hem güzel zaman geçirmek isteyen büyükler için hikaye kategorimizi de zenginleştirmeye başladığımızı söyleyebiliriz.

Sizlerde kıymetli zamanınızı güzel bir şekilde geçirmek ve içerisinde ne olduğu belli olmayan sitelerde zaman kaybetmeden istediğiniz ve aradığınız içeriğe anında ulaşmak ve kelime hataları olmadan onları okumak istiyorsanız. İşte size diyebiliriz ki mutlaka bizim web sitemizi de bir kere dahi olsa ziyaret edin.

Farz edelim ki, sizler birilerine veya bir guruba hikaye aracılığıyla bir şeyler anlatmak ve aktarmak istiyorsunuz.  Onun için yapmanız gereken tek şey iletişim veya herhangi bir içeriğin yorum bölümü aracılığıyla yayınlamamız için göndermek istediğiniz içeriği tarafımıza ulaştırmak olacaktır.

Tarafımıza göndereceğiniz, ister çocuklar için, ister büyükler için bir Hikaye veyahut masal olsun, dikkat etmeniz gereken tek nokta o hikaye veyahut masalın, size ait olması ve başka bir platformda yayınlanmamış olmasıdır.

Bunu neden bastıra bastıra anlatmak istediğimizin sebebini de açıklayacak olursak, başka bir şahsa veya kuruluşa ait olan bir hikaye veyahut masalı, ondan izin alamdan yayınlamak, çoğaltmak veya kopyalamak etik olmadığı gibi, hemde yasal problemler ile karşı karşıya kalmamıza sebep olabilirler.

Bu nedenledir ki, tarafımıza göndermeyi düşündüğünüz içerikleriniz ya size ait olmalıdırlar yada eser sahibinden izin alındıktan sonra izin metni ile beraber tarafımıza ulaştırılması iki taraf içinde en güvenli ve etik yoldur.

Büyükler için Hikaye bölümleri içerisinde neler olduğunu şimdi merak ediyorsunuzdur. O sebeple biraz da o konuya değinmek istiyoruz.

Özellikle hem eğlendirici hemde yol gösterici türde içeriklerin yer aldığı,  kimi zaman gerçeklik payı bulunan, kimi zamanda sırf karşı tarafa bir şeyler aktarmak için uydurulan duygu ve düşüncelerin bir anlam etrafında toplandığı eğlendirici ve öğretici anlamalar ifade eden bu güzel hikayeleri okuyarak sizlerde çok güzel bir vakit geçirmiş olacaksınız

Söz konusu amaçla yazmış olduğumuz veyahut anonim olan ve her kesimden bireyin okumasını istediğimiz eğitici türdeki içeriklerimizi derlerken toplumda yaşayan bireylerinde psikolojik yapıları, yaşamış oldukları bölge ve ortamları, yaş gurubu ve cinsiyeti de mutlaka göz önüne alınarak hitap edilecek bireyler belirlendikten sonra hikayelerimiz yayım aşamasına alınmaktadır.

Büyükler için hikaye okumak isteseniz. Mutlaka sitemizi önce bir ziyaret ederek yayınlamış olduğumuz veyahut günübirlik yayınladığımız içeriklerimizi kontrol etmenizi sizlere tavsiye eder. Bu yazıyı okuyarak bize zaman ayırdığınız içinde sizlere tüm kalbimizle teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.

Tekrardan buluşmak üzere hoşçakalın, sağlıcakla kalın…

Masal Uygulamasını Hemen İndir, Aramıza Katıl!
Download on the App Store Get it on Google Play

Benzer İçerikler

Çocuklar İçin Masallar
Çocuklar İçin Masallar
Güldürücü Masallar
Güldürücü Masallar
Eski Zaman Masalları
Eski Zaman Masalları
Tavşan İle Kaplumbağa Hikayesi
Eski Masallar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Masallar Oku | © 2023, Tüm hakları saklıdır.